مقالات کرکره برقی

موتور کرکره برقی توبلار

موتور کرکره برقی توبلار

موتور کرکره برقی توبلار | بابادر

موتور کرکره برقی توبلار

کاربرد این نوع موتورها برای تمامی انواع کرکره میباشد. موتور تیوبلار کرکره برقی  بدون شک پر استفاده ترین نوع موتور در کرکره برقی ها می باشد  و دارای محبوبیت زیادی بین نصابان کرکره است. علت نام گذاری آن به این نام ، شکل لوله ای آن است. یکی از دلایل محبوبیت این نوع موتور کرکره ، نصب آسان است که می توان با توجه به وزن تیغه کرکره، موتور مناسب را استفاده کرد. این موتور ها در وزن های 30، 50، 80، 100، 120، 140، 230 و 300 کیلوگرم موجود است.که پیشنهاد می شود در مواردی خاص به توصیه فروشنده چنانچه ابعاد و وزن کرکره به حدی باشد که موتور 300 نیوتن قابل استفاده باشد از موتور ساید کرکره برقی  300 بهره گیریم. باید توجه داشت که تاج و آداپتور در موتور های مختلف با هم متفاوت است با استفاده از یک شافت گرد یا هشت ضلعی (بسته به تاج آداپتور و موتور) به راحتی قابل نصب می باشد. این موتورهای کرکره برقی دارای وزن کمی است و به آسانی قابل حمل است. این نوع موتور کرکره در وزن های مختلف در بازار موجود است و با توجه به شافت باید موتور مربوطه را انتخاب کرد. برای مثال موتور های 230 و 300 نیوتن اغلب  دارای  تاج  و آداپتور سایز 11 گرد و موتور های سبک تا وزن 140 دارای تاج و آداپتور 8 گرد یا 7 هشت ضلعی است.

ویژگی هایی که یک موتور توبلار باید داشته باشد

  • بی صدا باشد.
  • آسان نصب شود.
  • یراق آلات مناسب داشته باشد.
  • قابلیت باز یا جمع شدن به صورت دستی را داشته باشد.
  • دارای هولوگرام و گارانتی و خدمات پس از فروش داشته باشد.

کرکره برقی و درب اتوماتیک بابادر

✪ مشاوره و سفارش 09128818367✪

فروش و نصب انواع درب کرکره اتوماتیک و کرکره برقی با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت در تهران

مشخصات موتور وبلار

سیستم موتور توبلار از یک موتور استوانه ای شکل با طول حدود 50 cm استفاده می کند که از یک طرف شفت ، داخل شده و به وسیله پیچ به آن محکم و ثابت می شود. چرخش بخش متحرک موتور شفت را به گردش در می آورد و باعث جمع شدن تیغه ها به دور شفت یا باز شدن آنها می شود . با توجه به محدودیت فضای موتور ، این نوع کرکره برای درب های با مساحت کوچک یا متوسط استفاده می شود. موتور توبلار کرکره برقی نسبت به سایر موتورها از قیمت پایین تری برخوردار است.

معایب موتور کرکره برقی توبلار

در کنار قیمت پایین تر، همان طور که گفته شد میزان تردد مجاز این کرکره نیز از سایر موتورهای مشابه کمتر است. باید بدانید که موتور توبلار کرکره برقی دارای برق اظطراری نمی باشند و به همین جهت در هنگام قطع برق می توانید از خلاص کن دستی تعبیه شده برای آن استفاده کنید

مزایای موتور کرکره برقی توبلار

از مزیت های دیگر این نوع موتور توبلار کرکره برقی می توان امنیت بالا، نصب آسان، کارایی بالا ، صدای کم و… را نام برد به جهت اشغال فضای کم و نصب سریع آن در پارکینگ ها با تردد پایین ، پنجره ها و فروشگاه ها با ابعاد کوچک کاربرد دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *