فروش و نصب انواع کرکره برقی ضدسرقت و فولادی | خرید کرکره برقی و کرکره ضد سرقت فولادی مغازه و فروشگاه با کمترین قیمت | بابادر

کرکره ضد سرقت فولادی

این نوع کرکره از انواع کرکره های ضد سرقت است. کرکره ضد سرقت فولادی به علت خصوصیاتی که دارد، از محبوبیت بالایی نیز برخوردار است. جنس تیغه و ریل‌های به کار رفته در این کرکره‌ ها فولاد است. در این کرکره، فولاد باعث افزایش استحکام و دوام آن شده است. هم چنین ، می توان به زیبایی ظاهری و امنیت بالای کرکره ضد سرقت فولادی نیز اشاره کرد که باعث افزایش محبوبیت آن نسبت به سایر درب های کرکره ای شده است.

کرکره ضد سرقت

تفاوت کرکره برقی ضد سرقت با کرکره برقی معمولی

• اولین موردی که باعث تفاوت کرکره برقی ضد سرقت فولادی با کرکره برقی معمولی می شود، جنس فولاد آن است. همانطور که در بالا نیز گفته شد، فولاد باعث افزایش استحکام، زیبایی ظاهری و امنیت آن می شود؛
• موتور به کار رفته در کرکره برقی ضد سرقت فولادی از هر دو نوع موتور کرکره برقی ساید و موتور توبولار کرکره برقی می تواند باشد. اما از آنجا که موتور توبولار کرکره برقی فضای کمتری نسبت به موتور ساید اشغال می کند ، کاربرد بیشتری دارد؛
• ویژگی دیگر کرکره برقی ضدسرقت مجهز بودن آن به سنسور شناسایی افراد غریبه و مشکوک می باشد .

ویژگی های کرکره ضد سرقت فولادی

علاوه بر دو ویژگی ذکر شده در بالا، کرکره ضد سرقت فولادی به علت فولاد به کار رفته در آن دارای مزیت های بسیار پرکاربردی است که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد:.

• ضد ضربه بودن کرکره های فولادی؛
• ضد سرقت بودن این نوع کرکره ها که احتمال نفوذ سارقان به داخل منزل را به طول چشمگیری کاهش می دهد؛
• مقاوم در برابر فرسایش، فشار و آسیب های مختلف دیگر؛
• داشتن سطح امنیتی بسیار بالا نسبت به انواع کرکره های دیگر؛
• عمر مفید بسیار بالا (حدود 30 سال)؛
• داشتن رنگ دائمی الکترواستاتیک و متالیک که به عنوان پوشش در کرکره ضد سرقت فولادی به کار می رود؛
• عایق بودن کرکره موجب عدم هدر رفتن انرژی خواهد شد که در گذشت زمان باعث صرفه جویی در مصرف برق می شود.

کرکره ضد سرقت

مزایای کرکره برقی ضد سرقت

استفاده از کرکره ضد سرقت دارای مزایای بسیاری می باشد. برخی از این مزایا عبارتند از:

• مسئله امنیت، یکی از مسائلی است که اهمیت آن بر هیچ فردی پوشیده نیست. افراد برای منازل و کسب و کارهای مختلف خود به جهت حفاظت از اموال و… باید نسبت به نکات امنیتی حساس باشند. تولیدکنندگان نیز همواره سعی دارند امکانات امنیتی مناسبی را تولید و به بازار عرضه نمایند. کرکره ضد سرقت از جمله محصولات کاربردی و با اهمیت در حوزه امنیت است. این کرکره بدون نیاز به قفل خارج نیز امنیت بالایی دارد که استفاده از قفل خارجی می تواند میزان امنیت آن را افزایش دهد.
• طراحی این کرکره به نحوی است که ضد گلوله و ضد سرقت باشد.
کرکره های برقی ضد سرقت از لحاظ رنگی بسیار متنوع هستند.
• زیبایی ظاهری کرکره های برقی ضد سرقت بر زیبایی نمای ساختمان می افزاید.
• شستشوی این کرکره ها به سهولت انجام می شود.
• به دلیل بکار رفتن متریال فولاد در ساخت کرکره برقی ضد سرقت، طول عمر این کرکره بالا بوده و در مقابل عوامل محیطی بسیار مقاوم است.
• این کرکره به نحوی به عنوان عایق صوتی عمل می کند. همچنین در صرفه جویی مصرف انرژی بسیار موثر است.

معایب کرکره ضد سرقت فولادی

  • تولید سر و صدای بسیار زیاد

این نوع از درب ها به دلیل نوع تیغه هایی که دارند در هنگام باز و بسته شدن صدای زیادی از خود تولید می کنند. به همین دلیل، برای نصب در خانه ها و پارکینگ های شخصی گزینه مناسبی محسوب نمی شوند و بهتر است اغلب در اماکن صنعتی نصب و استفاده شوند.

  • داشتن قیمت بالا

 

نحوه نصب کرکره ضد سرقت فولادی

با رشد روز افزون کرکره برقی های متنوع و زیبا بسیاری از افراد به فکر تغییر درب منزل و یا محیط کار خود می افتند . نصب و راه اندازی کرکره ضد سرقت فولادی کاری تخصصی است  که باید آن را به دست افراد ماهر بسپارید.

1. اندازه گیری محل نصب

در اولین مرحله از نصب و راه اندازی کرکره برقی باید نصاب، محل نصب را بررسی کرده و ابعاد دربی که نیاز به نصب کرکره برقی دارد را اندازه گیری کند. زیرا اندازه گیری محل موجب پیشگیری از بروز بسیاری از مشکلات در حین نصب خواهد شد. نحوه نصب ، نوع موتور و نوع تیغه کرکره برقی موارد مهمی هستند که در ابعاد درب نقش موثری ایفا خواهند کرد.

2. پاکسازی درب قدیمی

   بعد از اندازه گیری محل نصب باید درب قدیمی تخریب و محیط پاکسازی شود. در برخی از درب های قدیمی مشاهده می شود که درب بسیار پایین است و برای نصب کرکره برقی جدید مشکل به وجود می آید. در این مواقع نصاب با مهارتی که دارد می تواند کرکره ضد سرقت فولادی را طوری برش دهد که درب به طرز صحیحی در جای خود قرار بگیرد. معمولا شفت درب های کرکره ی قدیمی به کمک دو پیچ به درب وصل می شوند.

برای نصب و راه اندازی کرکره برقی جدید باید شفت ها را باز کنیم. برای این کار باید ابتدا پیچ های آن را باز کنیم تا شفت درب قدیمی نیز باز شود. در غیر این صورت باید از دستگاه فرز جوش کمک بگیریم. در این مرحله باید ریل های قدیمی را از محل خارج کنیم.

3. نصب پروفیل درب کرکره ضد سرقت فولادی

  بعد از خارج کردن ریل های قدیمی باید پروفیل درب جدید را بعد از تراز کردن با شاغول در جای قبل قرار دهیم. پس از قرار دادن پروفیل در محل مورد نظر باید آن را به ستون آهنی جوش دهیم. نکته مهم در نصب پروفیل درب کرکره ای این است که در هنگام جوش دادن باید به فاصله بادخور و شاغول پروفیل توجه کنید. نصب پروفیل به منزله نصب چارچوب درب است.

4. نصب شفت در کرکره ضد سرقت فولادی

   به منظور نصب شفت باید بین دو خورشیدی را اندازه گیری کنید و اقدام به برش لوله کنید. سپس، قسمتی از موتور را در یک طرف لوله وارد کرده و سپس، آداپتور را وارد لوله می کنیم. سپس لوله و آداپتور را به منظور پرچ کردن آداپتور بر روی لوله سوراخ می کنیم. بعد از انجام پرچ کاری می توانید موتور را کاملا در لوله جای دهید. بعد از انجام این مراحل یک طرف شفت آماده شده است.

5. نصب بلبرینگ

  برای نصب بلبرینگ در کرکره ضد سرقت فولادی باید اندکپ را کاملا در محل جایگذاری و به وسیله پیچ آن را به خوبی محکم کنید. اکنون شفت آماده است و باید آن را برای نصب بالا ببرید.

6. نصب رسیور

  نصب رسیور از مراحل مهم نصب کرکره ضد سرقت فولادی محسوب می شود. برای نصب رسیور معمولا دو سیم وجود دارد که یکی از آن ها باید مستقیما به برق وصل شود. اما یکی دیگر از سیم ها دارای 3 رشته است که شامل رنگ های مختلف مانند آبی، مشکی و قهوه ای می باشد. سیم آبی به آبی برای نول، مشكی به مشكی برای فاز و زرد به زرد برای ارت یا سیستم اتصال به زمین، است.

7. نصب تیغه

بعد از نصب رسیور نوبت به نصب کرکره می رسد. در نصب و راه اندازی کرکره برقی حتما این نکته مهم را در نظر داشته باشید که نصب تیغه باید بعد از نصب رسیور انجام شود. برای نصب تیغه باید سر تیغه را به کمک دو نفر بالا برد و آن را بر روی شفت نصب کرد. تیغه را به وسیله پیچ به شفت متصل می کنیم.

8. تنظیم حد بالا و پایین کرکره

نحوه تنظیم حد بالا و پایین کرکره برقی پر اهمیت است . برای تنظیم آن باید از یک آچار کمک بگیرید. بنابراین، برای تعیین حد پایین باید آن را طوری تنظیم کنید که کاملا بر روی زمین قرار بگیرد. اما برای حد بالا باید طوری تنظیم کنید که دو یا سه تیغه در ریل باقی بماند.

9. نصب قفل برای امنیت بیشتر

بسیاری از افراد از قفل های برقی برای درب های کرکره ای استفاده می کنند. استفاده از این قفل ها می تواند امنیت را به شدت افزایش دهد.

ویژگی های کرکره ضد سرقت فولادی بابادُر

  • امنیت در برابر سارقان؛
  • دارای عمر کارکرد حداقل 30 سال؛
  • مقاوم و مستحکم در برابر هرگونه فشار و ضربه؛
  • دارای خاصیت ضد سرقت حتی بدون قفل خارجی؛
  • دارای یک سال گارانتی و خدمات پس از فروش.

کرکره ضد سرقت

مشخصات فنی کرکره برقی ضد سرقت

کرکره برقی ضد سرقت از نظر فنی دارای ویژگی هایی است. این ویژگی ها باعث تمایز آن از سایر کرکره ها می شوند. در ادامه به برخی از آنها اشاره می کنیم.

• بر روی تیغه های کرکره ضد سرقت فرایند گالوانیزاسیون صورت می گیرد. این مسئله باعث افزایش استحکام و مقاومت تیغه در مقابل عوامل محیطی می شود.
• استفاده از مفتول های فولادی در ساخت پروفیل های کرکره برقی ضد سرقت نیز باعث می شود که این مفتول ها به سادگی خم نشوند و مقاومت بالایی داشته باشند. استفاده از روکش های آلومینیومی نیز بر روی این مفتول های فولادی، کمک می کند که این میزان مقاومت دوچندان شود. همچنین زیبایی ظاهری آن نیز بیشتر می شود.
• از لحاظ فنی ساخت کرکره برقی ضد سرقت به نحوی است که در ابعاد گوناگون قابل نصب و اجرا باشد. نصب این کرکره برای درب های عریض بستگی به قدرت موتور کرکره دارد.
• نکته فنی دیگری که در ساخت کرکره برقی ضد سرقت مورد توجه قرار گرفته است؛ استفاده از رنگ های الکترواستاتیک می باشد. رنگ های الکترواستاتیک بر خلاف رنگ های معمولی، دوام بیشتری دارند. همچنین به دلیل براقیتی که دارند باعث افزایش زیبایی کرکره برقی می شوند.

بالا بردن امنیت کرکره های برقی ضد سرقت

با وجود امنیت بالایی که کرکره برقی ضد سرقت دارد، اما باز هم لازم است به منظور بالا بردن بیشتر امنیت کرکره ضد سرقت، یک‌سری نکات را در نظر داشت. در ادامه به برخی از این نکات اشاره می کنیم.

• اولین نکته این است که کرکره های برقی ضد سرقت را از فروشندگان معتبر خریداری کنید. متاسفانه برخی تولیدکنندگان به خاطر کاهش هزینه های تولید از مواد اولیه مرغوب استفاده نمی کنند. همین مسئله باعث پایین آمدن امنیت کرکره می شود.
• نصب کردن جاقفلی مورد مهم دیگری است که در افزایش امنیت کرکره بسیار تاثیرگذار می باشد.
• یک اقدام مهم در راستای بالا بردن امنیت کرکره ضد سرقت، نصب سنسور هشدار دهنده است. عملکرد این سنسور بدین نحو است که در صورت باز شدن کرکره برقی با غیر از ریموت اصلی کرکره، سنسور شما را نسبت به این ورود غیر مجاز با خبر می کند.
• از اهمیت نصب دوربین مداربسته نیز غافل نشوید! با نصب دوربین مداربسته کار برای سارقین دشوار خواهد شد.
• استفاده از کرکره هایی که به سیستم کددهی چرخان تجهیز شده‌اند نیز امنیت بیشتری را فراهم می کند.
• در هنگام استفاده از کرکره برقی، از بسته شدن کامل کرکره اطمینان حاصل نمایید.