خدمات تخصصی نصب و فروش سایه بان های برقی و دستی

سایبان

سایبان سقفی است که بصورت ثابت یا جمع شونده به قسمت خارجی دیواره های یک ساختمان متصل می شود. سایبان ها انواع مختلفی دارند که برای محیط هایی مانند : پارکینگ ها ، رستوران ها ، استخرها و... مورد استفاده قرار می گیرند.
سایبان ها علاوه بر کاربردی که دارند به فضای شما نمایی زیبا نیز می بخشند .امروزه اگر به هر فضای بازی دقت کنید وجود سایبان ها را متوجه خواهید شد
همانطور که می دانید سایبان ها دارای دو نوع ثابت و متحرک می باشند که در ادامه به توضیح مختصری از آنها می پردازیم :

انواع سایبان های متحرک

  • سایبان دستی : همانطورکه ازنامش پیداست بالا و پایین بردن آن بصورت دستی و با استفاده از وسیله ای بنام میل لنگ انجام می شود مانند سایبان بسیاری از سوپرمارکت ها .
    مهم ترین مزیتی که سایبان های دستی نسبت به سایبان های برقی دارند این است که ارزان تر هستند و خرید و نصب آنها راحت می باشد. از ویژگی های سایبان های دستی می توان به : مقاومت در برابر خورشید،ضد آب بودن، قابلیت تنظیم شیب سایبان دستی اشاره کرد .
  • سایبان برقی : این نوع سایبان ها دارای یک موتورتوبلارمی باشند که با زدن دکمه ریموت باز و بسته می شوند ، امروزه کارایی سایبان های برقی بیشترازسایبان های دستی است . پارچه های استفاده شده روی سایبان های برقی از جنس برزنتی و فلکسی می باشد که قابلیت چاپ با وضوح بالا را دارند و حتی می توان تبلیغات خود را بر روی این پارچه ها چاپ کرد ، چاپ روی این پارچه ها از بین نمی رود و تا مدت ها باقی می ماند ، این پارچه ها با توجه به محل نصب و سلیقه مشتری به صورت متفاوت انتخاب می شوند .

قیمت سایبان به موارد زیر بستگی دارد

  • جنس پارچه انتخاب شده
  • کیفیت پروفیل و سازه ها
  • هزینه نصب و اجرا
  • انتخاب نوع سیستم حرکتی

نصب سایبان برقی

  • به همان اندازه که جنس و متریال سایبان مهم است نحوه نصب نیز بسیار اهمیت دارد.در نتیجه بهتر است نصب سایبان توسط یک شخص حرفه ای انجام شود.

انواع سایبان

سایبان

سایبان کالاسکه ای :

یکی از زیباترین و پرکاربردترین سایبان های قابل استفاده سایبان های کالاسکه ای می باشد که می توانند در ورودی مغازه ها ، فروشگاه ها ودرب ورودی اماکن مورد استفاده قرارگیرند.
سایبان های کالاسکه ای به دلیل امکان درج تبلیغات روی آنها تاثیر زیادی در جذب مشتری ومعرفی محصولات دارند .

سایبان چتری :

سایبان های چتری از پرطرفدارترین سایبان های موجود در بازار می باشد ، از این سایبان ها در محیط های بازی همچون حیاط ، پارک و باغ و ... استفاده می شوند. سایبان های چتری در دونوع ثابت و متحرک هستند که در نوع ثابت سایبان بر روی یک پایه قراردارد و قسمت پایین ستون چتر دارای نوک تیزی است که در زمین فرو رفته و به راحتی نصب می شود .

سایبان پارکینگ :

سایبان های پارکینگ دردونوع ثابت و متحرک در اندازه های مختلف موجود هستند
این محصول یک روکش تاشو است که به خوبی از بدنه خودرو محافظت میکند و نصب آن بسیار راحت می باشد .

سایبان فنری :

از جمله سایبان های مدرنی است که در مکان های عمومی مورد استفاده قرار می گیرد و با نصب موتورتوبلار می توان آن را به سایبان برقی تبدیل کرد البته می توان بصورت دستی نیز از آنها استفاده کرد به همین دلیل به آنها سایبان فنری ، بازویی و یا برقی گفته میشود. ازمزیت های سایبان فنری می توان به نصب روکش های ضدآب برروی آن اشاره کرد .

سایبان

سایبان شیشه ای

سایبان های شیشه ای به دلیل عبور نور و قابلیت دید محیط اطراف، جلوه بصری بسیار خوبی را ارائه می دهند. از این سازه ها بیشتر در استخرها و رستوران ها استفاده می شود. سایبان های شیشه ای به دلیل دوام و استحکام و وزن بیشتری که دارند نسبت به سایبان های پارچه ای دارای قیمت بالاتری هستند.

نمایش دادن همه 4 نتیجه

Show sidebar