مقالات کرکره برقی

تعمیر و دلایل خرابی کرکره برقی

کرکره برقی

بابادر ارائه دهنده خدمات تخصصی تعمیر و رفع خرابی کرکره برقی در تهران

دلایل خرابی کرکره برقی

بعد از گذشت مدت‌زمان زیادی که از کرکره برقی استفاده می‌کنید، احتمال خرابی و اخلال در کارکرد کرکره برقی نیز بالا می رود که با یافتن علت آن، مشکل بررسی و مرتفع می شود. با توجه به تجربیات و مشاهداتی که تا کنون به دست حاصل گشته است، می‌توان گفت که در خرابی کرکره برقی عوامل بسیاری دخیل می‌باشد.

درصورتی‌که با زدن ریموت، درب کرکره برقی باز نشود ابتدا باید ریموت را بررسی و از وصل بودن به برق مطمئن شوید، درصورتی ‌که ریموت مشکلی نداشته باشد ممکن است موتور کرکره برقی دچار خرابی شده باشد که باید تعمیر شود و در صورت کند کار کردن تیغه‌های کرکره، امکان شکستن تیغه‌های کرکره برقی وجود دارد که در این صورت باید تعویض شوند.

در واقع موتور کرکره برقی نیروی محرکه و نیروی بالا و پایین برنده ی کرکره ها هستند و با تبدیل الکتریسیته به نیروی مکانیکی کرکره بالا و پایین می کنند ، از مهم ترین و اصلی ترین دلایل خرابی کرکره برقی می تواند از بروز اشکال در موتور ان ناشی شود در صورت خرابی موتور توصیه می کنیم خودتان دست به کار نشوید و سریعا از متخصصان تعمیر موتور کرکره برقی تقاضای کمک نمایید.

موتور کرکره برقی حساس ترین بخش کرکره به شمار می رود و می بایست تعمیر ان را جدی گرفت چرا که بروز مشکل و یا خطا در ان می تواند امنیت فروشگاه ، اداره و یا منزلتان را به خطر بیاندازد ، این موتور ها دارای طول عمر بالایی هستند که نیاز به روغن کاری و یا نظافت ماهانه ندارند.

کرکره برقی و درب اتوماتیک بابادر

✪ مشاوره و سفارش 09128818367✪

فروش و نصب انواع درب کرکره اتوماتیک و کرکره برقی با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت در تهران

تعمیر تخصصی کرکره برقی

کرکره برقی نیز مانند هر وسیله فنی دیگری ممکن است به دلایل مختلف با اشکالات و خرابی هایی مواجه شود. آنچه که باید کاملا مورد توجه قرار بگیرد این است که تعمیرات تخصصی کرکره برقی یک کار کاملاً تخصصی است و به همین ترتیب در صورت بروز مشکل مانند هر کار کار دیگری باید به متخصصین این حوزه مراجعه کرد. شایع ترین مواردی که امکان دارد در کرکره برقی دچار مشکل شوند و نیاز به تعمیرات داشته باشند، موتور کرکره برقی، تیغه کرکره برقی، شفت، رسیور و فتوسل و… می‌باشد. با شناسایی قطعه مشکل‌دار و خرابی احتمالی می‌توان به‌راحتی کار تعمیر و یا تعویض آن را انجام داد.

درب کرکره برقی از مهم‌ترین اجزا تشکیل‌دهنده کرکره است که در انواع مختلف موجود است. هرکدام از تیغه‌های درب کرکره متشکل از جنس‌ و مواد مختلفی می‌باشند و تبعا از نظر شکل ظاهری نیز با یکدیگر تفاوت دارند. در تعمیر درب کرکره برقی باید دقت شود که تیغه کرکره از چه جنسی است و اینکه موتور کرکره برقی از کدام مدل است. همه این کارها نیازمند تخصص و دانش کسانی است که در این زمینه دارای تجربه و دانش لازم هستند؛ به طوری که بتوانند مشکل اصلی کرکره برقی را تشخیص داده و اقدام به تعمیر آن نمایند.

امکان دارد عملکرد کرکره برقی به دلایل زیر با مشکل مواجه شود:

  • تمام شدن باتری کنترل فرستنده کرکره برقی.
  • خرابی سنسور چشمی درب کرکره برقی.
  • مسیر قرارگیری کرکره برقی به‌خوبی تراز نشده است.
  • وجود مشکل در فرستنده کرکره
  • چیزی مسیر کرکره برقی را مسدود کرده باشد.
  • فنر کرکره برقی شکسته باشد.
  • حد مجاز پایین آمدن درب به‌درستی برای کرکره برقی تنظیم‌نشده است.
  • قطع برق کرکره برقی (به عبارتی پریدن فیوز کرکره برقی).

متخصصین بابادر، با تشخیص هر یک از علت های فوق یا علل دیگر، به رفع مشکل به وجود آمده می پردازند و در زمینه نگه داری از کرکره برقی دستورالعمل های لازم را به مشتریان ارائه خواهند داد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *