کرکره ضد سرقت فول پانچ

کرکره فول پانچ، که به آن کرکره برقی آبکشی یا تمام پانچ هم می‌گویند؛ طرفداران زیادی دارد زیرا علاوه بر امنیت بالایی که فراهم می‌کند، دید داخل محل را بیشتر کرده و تهویه هوای محل را بهتر می‌کند.

دسته‌ای از تیغه فولادی کرکره برقی تیغه‌های پانچ دار هستند که از فولاد ضد زنگ، ورق گالوانیزه یا اکسترود آلومینیوم تولید می‌شوند. تیغه کرکره فولادی فول پانچ به تیغه‌ای گفته می‌شود که سطح آن کاملا پانچ شده و سوراخ‌‎هایی به شکل دایره، مربع یا مستطیل داشته باشد. به این دلیل نور به راحتی از تیغه و درب عبور کرده و باعث زیبایی بیشتر می‌شود.

خرید کرکره فول پانچ

این کرکره‌ها بیشتر برای درب و پنجره ساختمان‌های تجاری، اداری و همچنین مسکونی خریداری می‌شوند که نیاز به نفوذ نور به داخل دارند و همینطور فضای داخل باید قابل رویت باشد. هم‎چنین مغازه‌های طلافروشی و فروشگاه‌هایی که می‌خواهند ویترین آن‌ها دیده شود. شرکت بابادر با داشتن انواع کرکره برقی از جمله کرکره فول پانچ آماده خدمت رسانی و مشاوره جهت خرید انواع درب اتوماتیک و کرکره برقی می‌باشد تا کرکره مناسب برای ساختمان خود خریداری کنید.

انواع تیغه فول پانچ

  • تیغه شفاف
  • تیغه فوم دار
  • تیغه رول گیتر
  • تیغه سوراخ دار

ویژگی تیغه و کرکره فول پانچ

در تیغه‌های آلومینیومی امکان پانچ کامل تیغه وجود ندارد. زیرا ممکن است در اثر فشار تیغه پاره شود. اما تیغه‌های فولادی تک جداره را می‌توان کامل پانچ کرد که این پانچ کلی را فول پانچ می‌گویند. کرکره‌‎های فولادی که به صورت سوراخ‌دار پانچ شده‌اند، جزو زیباترین انواع کرکره برقی هستند. با توجه به مشبک بودن این نوع کرکره برقی، ورود نور و تبادل هوا با محیط بیرون بهتر خواهد بود.

به دلیل اینکه کرکره فول پانچ تک جداره است، و استحکام و مقاومت خیلی زیادی ندارد؛ فقط در سطح کرکره و به صورت ترکیبی با تیغه دوجداره به کار می‌رود. همچنین به این دلیل که سبک هستند، از موتور توبلار برای این کرکره استفاده می‌شود.

مزایای کرکره برقی فول پانچ

بالا رفتن ایمنی در عین نمایش فضای داخل، افزایش سطح تبلیغاتی ویترین‌ها به جهت نمایش نمای داخلی آنها و افزایش زیبایی نمای بیرونی از جمله مزایای کرکره ضد سرقت فول پانچ است همچنین محیط هایی که هنگام بسته بودن درب نیاز دارند هوا تهویه شود، از این مدل کرکره فولادی استفاده می‎کنند.از جمله مزایای کرکره فولادی فول پانچ برای درب پارکینگ این است که دود اگزوز به راحتی از آن خارج شده و همچنین این کرکره‌ها ظاهر و نمای زیبایی را به درب می‌دهند. بنابراین یکی از کاربردهای زیاد این نوع کرکره برقی استفاده از آن برای درب پارکینگ است ورود نور نیز باعث روشن‌تر شدن فضای پارکینگ می‌شود.

سایر مزایای کرکره فول پانچ:

  • ظاهر زیبا و شیک
  • قیمت مناسب و به صرفه
  • تنوع در مدل پانچی که روی تیغه ها زده می‌شود

قیمت تیغه کرکره فول پانچ

قیمت تیغه کرکره فول پانچ نیز همانند سایر تیغه‌ها متغیر بوده و به عواملی بستگی دارد. مانند نوع مواد پلی کربنات که در ساخت تیغه مورد استفاده قرار می‌گیرد، رنگ ریل‌های کنار تیغه، وزن و ضخامت تیغه، میزان ضمانت تیغه و برند تیغه. با این حال به دلیل متغیربودن قیمت بازار برای اطلاع از به روزترین قیمت کرکره برقی فول پانچ با شماره تلفن درج شده در سایت تماس بگیرید.

نصب تیغه کرکره برقی فول پانچ

تیغه فول پانچ را بر روی انواع درب می‌توان نصب کرد. نصب این نوع تیغه زیبایی درب ساختمان یا فروشگاه را بیشتر می‌کند. اکثر این تیغه‌ها به وسیله لوله‌های آلومینیومی به یکدیگر متصل می‌شوند. قطر این تیغه‌ها معمولا بین 2 الی 5 میلی‎متر بوده و نصب آنها یک کار تخصصی محسوب می‌شود. زیرا اگر نصاب مهارت کافی را نداشته و تیغه‌ها درست نصب نشوند، به سرعت آسیب دیده و دیگر قابل نصب نیستند.

زمان نصب کرکره‌های فول پانچ باید چند نکته را در نظر گرفت. اول اینکه تمام تیغه‌ها از نوع پانچ دار انتخاب نشوند؛ چون مقاومت درب پایین آمده و در برابر کوچکترین ضربه آسیب می‌بیند. نکته دوم این که چنانچه کرکره برقی فول پانچ برای مغازه یا پنجره نصب می‌شود، برای جلوگیری از نفوذ گرد وغبار بهتر است پشت قسمت پانچ از تلق یا شیشه استفاده شود.

انواع کرکره برقی فول پانچ

کرکره فول پانچ آلومینیومی:

مزیت این نوع کرکره استحکام بیشتر اتصالات بالا و پایین آن است.

کرکره فول پانچ گالوانیزه و فولادی:

اگر قیمت کرکره برقی برایمان مطرح است این نوع کرکره می‌تواند اقتصادی‌تر باشد؛ زیرا قیمت پایین‌تری نسبت به سایر کرکره دارد. مزیت دیگر کرکره فول پانچ گالوانیزه و فولادی، تعداد بیشتر سوراخ‌های موجود بر روی ورق آن است که موجب می‌شود محیط داخل با وضوح بیشتری نمایان باشد.

سخن پایانی

کرکره برقی فول پانچ در مکان‌هایی نصب می‌شود که کارفرما تمایل دارد زمان پایین بودن کرکره برقی، فضای داخلی کمی نمایان باشد. به یاد داشته باشید حتما برای انتخاب نوع کرکره مناسب برای محل خود و همین طور ابعاد آن از متخصص در این زمینه مشاوره بگیرید.تا بهترین نوع کرکره برقی را خریداری نمایید.تیم بابادر با تکیه بر دانش و تجربه چندین ساله در کنار شما خواهد بود.تا برای خرید یا نصب کرکره برقی فول پانچ یا سایر درب های اتوماتیک نگرانی نداشته باشید.