کرکره برقی

مرکز بورس کرکره برقی در تهران

مرکز بورس کرکره برقی در تهران و خرید و فروش آنلاین کرکره برقی، کرکره برقی دست دوم همراه با ملاحظه قیمت در شرکت مهندسی بابادر.

کرکره برقی از آن دسته از لوازم مدرن به حساب می آید، که از همان سال های ورود خود به صنعت کرکره سازی و نصب کرکره، رفته رفته علاقه مندان بیشتری پیدا کرد. از همین رو با گذشت زمان به تعداد مراکز خرید و فروش کرکره برقی و مرکز بورس کرکره برقی افزوده شد. تا جایی که امروزه شرکت ها و مراکز مهدنسی متعددی مشغول بورس کرکره برقی در تهران و شهرهای دیگر هستند.

قبل از ورود کرکره برقی به مرکز بورس کرکره برقی در تهران و همچنین شهرهای دیگر، این محصول باید در کارگاه های مختلف تولید و پرداخته شوند. بنابراین اگر
قصد استفاده یا خرید کرکره برقی را دارید از پیش از کیفیت و اعتبار کارگاه تولید کننده کرکره های برقی اطمینان حاصل کنید.

بعضی از کارگاه های ساخت کرکره برقی که علاوه بر عقد قرارداد برای تامین محصولات یک شرکت یا فروشگاه، اقدام به عرضه مستقیم محصولات تولیدی خود به مصرف کنندگان می کنند. بعضی دیگر از تولیدکنندگان حرفه ای کرکره برقی نیز علاوه بر داشتن کارگاه تولید کرکره برقی، در فروش، تعمیر و نصب کرکره برقی نیز فعال هستند. آنچه که مهم است اعتماد به یک شرکت متعهد به رضایت مشتریان، برای خرید و نصب کرکره برقی است.

کرکره برقی

فروشنده متعهد در مرکز بورس کرکره برقی

مانند خرید هر محصول دیگری، خریدار پیش از خرید کرکره برقی نسبت به نیاز خود، کیفیت مورد انتظار و همچنین بهترین فروشنده باید به کسب اطلاعات مورد نیاز بپردازد.

به عنوان مثال جهت تصمیم گیری در مورد انتخاب کرکره برقی متناسب با نیازهای خود، باید از قبل نسبت به انواع کرکره های برقی موجود در بازار اطلاعات کافی به دست آوریم. برای به دست آوردن این اطلاعات راه های مختلفی موجود هستند؛ به عنوان مثال تماس با کارشناسان فروش کرکره برقی و یا مطالعه مطالب سایت هایی که به طور تخصصی در رابطه با کرکره برقی، قطعات و قیمت آن تولید محتوا می کنند.

تشخیص فروشنده معتبر در رابطه با هر محصولی، مخصوصا در شرایطی که قبلا از خدمات آن استفاده نکرده اید، دشوار است. اما در هر صورت چاره ای جز تحقیق و سنجش کیفیت کار، اختلاف قیمت ها، ضمانت پس از فروش و خدمات جانبی دیگر باقی نمی ماند.

در رابطه با استفاده از خدمات و محصولات فروشنده یا شرکت خاص در مرکز بورس کرکره برقی نیز روال کار به همین ترتیب است. خدمات پس از فروش مخصوصا در رابطه با ابزارآلات سنگین و الکتریکی مانند کرکره برقی، بیش از محصولات دیگر حائز اهمیت است؛ بنابراین باید قبل از انتخاب فروشنده از جزئیات خدمات پس از فروش، ضمانت کالا، نصب و تعمیر یا تعویض قطعه خاص اطلاعات به دست آورید.

بازار خرید و فروش کرکره برقی نیز بر اثر عوامل مختلف تحت تاثیر نوسانات قیمت ارز و موارد دیگر قرار دارد؛ اما افزایش یا کاهش قیمت ها در هر فروشگاه یا شرکتی یکسان نیست. ممکن است بتوانید با یک جستوجوی ساده علی رغم افزایش یا کاهش قیمت ها، شرکتی را پیدا کنید که نرخ های مناسبی را در قیمت کرکره برقی تعیین کرده باشد. در نتیجه جستوجو و مقایسه قیمت ها قبل از خرید قطعی، خالی از فایده نیست.

✪ مشاوره و سفارش 09128818367✪

فروش و نصب انواع درب کرکره اتوماتیک و کرکره برقی با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت در تهران

شرکت مهندسی بابادر

بابادر به عنوان یک شرکت فعال در مرکز بورس کرکره برقی در تهران از شرکت های باسابقه در بازار خرید و فروش کرکره برقی به شمار می رود. تعمیر و نصب انواع درب اتوماتیک پارکینگ و انواع دیگر در، پنجره و سایبان در مجموعه بابادر به صورتی حرفه ای انجام می شود. بابادر به عنوان مجموعه ای حرفه ای، در تلاش است تا راهنمایی جامع از انواع کرکره، درب پارکینگ اتوماتیک و … در وب سایت رسمی خود انتشار دهد. علاوه بر وب سایت کارشناسان بابادر آماده ارائه مشاوره حضوری یا تلفنی به مشتریان محترم هستند.

موتور کرکره برقی توبلار

موتور کرکره برقی توبلار

موتور کرکره برقی توبلار | بابادر

موتور کرکره برقی توبلار

کاربرد این نوع موتورها برای تمامی انواع کرکره میباشد. موتور تیوبلار کرکره برقی  بدون شک پر استفاده ترین نوع موتور در کرکره برقی ها می باشد  و دارای محبوبیت زیادی بین نصابان کرکره است. علت نام گذاری آن به این نام ، شکل لوله ای آن است. یکی از دلایل محبوبیت این نوع موتور کرکره ، نصب آسان است که می توان با توجه به وزن تیغه کرکره، موتور مناسب را استفاده کرد. این موتور ها در وزن های 30، 50، 80، 100، 120، 140، 230 و 300 کیلوگرم موجود است.که پیشنهاد می شود در مواردی خاص به توصیه فروشنده چنانچه ابعاد و وزن کرکره به حدی باشد که موتور 300 نیوتن قابل استفاده باشد از موتور ساید کرکره برقی  300 بهره گیریم. باید توجه داشت که تاج و آداپتور در موتور های مختلف با هم متفاوت است با استفاده از یک شافت گرد یا هشت ضلعی (بسته به تاج آداپتور و موتور) به راحتی قابل نصب می باشد. این موتورهای کرکره برقی دارای وزن کمی است و به آسانی قابل حمل است. این نوع موتور کرکره در وزن های مختلف در بازار موجود است و با توجه به شافت باید موتور مربوطه را انتخاب کرد. برای مثال موتور های 230 و 300 نیوتن اغلب  دارای  تاج  و آداپتور سایز 11 گرد و موتور های سبک تا وزن 140 دارای تاج و آداپتور 8 گرد یا 7 هشت ضلعی است.

ویژگی هایی که یک موتور توبلار باید داشته باشد

 • بی صدا باشد.
 • آسان نصب شود.
 • یراق آلات مناسب داشته باشد.
 • قابلیت باز یا جمع شدن به صورت دستی را داشته باشد.
 • دارای هولوگرام و گارانتی و خدمات پس از فروش داشته باشد.

کرکره برقی و درب اتوماتیک بابادر

✪ مشاوره و سفارش 09128818367✪

فروش و نصب انواع درب کرکره اتوماتیک و کرکره برقی با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت در تهران

مشخصات موتور وبلار

سیستم موتور توبلار از یک موتور استوانه ای شکل با طول حدود 50 cm استفاده می کند که از یک طرف شفت ، داخل شده و به وسیله پیچ به آن محکم و ثابت می شود. چرخش بخش متحرک موتور شفت را به گردش در می آورد و باعث جمع شدن تیغه ها به دور شفت یا باز شدن آنها می شود . با توجه به محدودیت فضای موتور ، این نوع کرکره برای درب های با مساحت کوچک یا متوسط استفاده می شود. موتور توبلار کرکره برقی نسبت به سایر موتورها از قیمت پایین تری برخوردار است.

معایب موتور کرکره برقی توبلار

در کنار قیمت پایین تر، همان طور که گفته شد میزان تردد مجاز این کرکره نیز از سایر موتورهای مشابه کمتر است. باید بدانید که موتور توبلار کرکره برقی دارای برق اظطراری نمی باشند و به همین جهت در هنگام قطع برق می توانید از خلاص کن دستی تعبیه شده برای آن استفاده کنید

مزایای موتور کرکره برقی توبلار

از مزیت های دیگر این نوع موتور توبلار کرکره برقی می توان امنیت بالا، نصب آسان، کارایی بالا ، صدای کم و… را نام برد به جهت اشغال فضای کم و نصب سریع آن در پارکینگ ها با تردد پایین ، پنجره ها و فروشگاه ها با ابعاد کوچک کاربرد دارد.

موتور کرکره برقی سانترال

موتور کرکره برقی سانترال

موتور کرکره برقی سانترال | بابادر

موتور کرکره برقی سانترال

موتور کرکره سانترال در مرکز شفت کرکره قرار می گیرد و به همین دلیل موتور کرکره مرکزی یا سنترال (سانترال) نامیده می شود . از مزایای این نوع موتور کرکره برقی حرکت سریع و روان در مقایسه با موتور کرکره های توبلار و ساید می باشد . بدلیل اینکه این موتور نیاز به فنر بندی شفت کرکره برقی دارد نصب آن مشکل و هزینه نصب آن بالا می باشد و امروزه عمده ترین کاربرد آن نصب بر کرکره های قدیمی ( لانه زنبوری ) و اتومات نمودن آن کرکره ها می باشد. موتور کرکره سانترال کرکره  دارای مزایا و معایبی هست که در زیر به آنها اشاره می کنیم.

مزایای موتور سانترال

 • حرکت سریع روان
 •  عملکرد سریع و آسان خلاص کن جهت استفاده در هنگام قطع برق
 • قابل نصب بر روی کرکره های لانه زنبوری قدیمی و تبدیل آنها به کرکره برقی

کرکره برقی و درب اتوماتیک بابادر

✪ مشاوره و سفارش 09128818367✪

فروش و نصب انواع درب کرکره اتوماتیک و کرکره برقی با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت در تهران

معایب موتور سانترال

 • نصب دشوار و هزینه نصب بالا
 • اگر به صورت درست و استاندار نصب نشود موتور و فنر ها بر روی تیغه های کرکره خش می اندازند.
 • تعمییرات آن نیاز به مهارت فنی بالایی دارد و در صورت خرابی نیاز است که کل کرکره برقی و شفت آن پیاده شود.

مشخصات موتور کرکره برقی سانترال

موتور کرکره سانترال یا مرکزی از دسته موتورهایی است که برای درب‌های با وزن متوسط مورداستفاده قرار می‌گیرد علت نام‌گذاری این موتورها این است که در مرکز شفت کرکره نصب می‌شوند و به همین دلیل به آن‌ها موتور مرکزی یا سانترال میگویند. موتور کرکره سانترال برخلاف سایر موتورها دارای حرکت سریع و روانی است و مجهز به سیستم خلاص کن می‌باشد تا در مواقع قطع برق از آن استفاده کرد از این موتور کرکره می‌توان برای کرکره‌های قدیمی نیز استفاده کرد درواقع تنها موتوری است که می‌توان آن را بر روی کرکره‌های قدیمی نیز نصب کرد. این موتور دارای مارک و برندهای مختلفی است و توان جابه‌جایی درب‌هایی با وزن ۱۵۰ تا ۵۰۰ کیلوگرم را دارد؛ موتور کرکره سانترال دارای تنوع زیادی نیست و بیشتر در دو نوع ۱۸۰ و ۴۲۰ کیلوگرمی عرضه می‌شود

موتور کرکره برقی ساید

موتور کرکره برقی ساید

موتور کرکره برقی ساید | بابادر

دلیل نامگذاری موتور کرکره های برقی ساید به این نام ، همانطور که از اسمش پیداست، محل قرارگیری آن است که در سمت چپ یا راست سایبان برقی و کرکره برقی نصب می‌شود. کاربرد موتور ساید کرکره برای سایبان‌های بزرگ و کرکره برقی هایی که با میزان تردد بالا، دهنۀ عریض، ارتفاع زیاد و تیغه های سنگین مانند پلی کربنات شفاف و غضروفدار است که موتور توبلار کرکره توانایی تحمل وزن آن را ندارد. موتور ساید کرکره انواع مخلتفی دارد که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم.

انواع موتور کرکره برقی ساید

موتور اس دی سی (SDC)

این نمونه از موتورها دارای ۲ مدل تک فاز و سه‌فاز می‌باشد. از مدل تک فاز آن برای سایبان‌هایی تا وزن ۵۰۰ کیلوگرم، و برای وزن‌های بالاتر از مدل سه‌فاز آن استفاده می‌شود.

موتور بارزانته (Barzante)

از معروف‌ترین مدل‌های موتور ساید برشقی است که هم در مدل‌های ups دار (باطری دار) و هم بدون آن تولید می‌شود.

موتور اتومات

این برند جز باکیفیت‌ترین و محبوب‌ترین موتورهای کرکره برقی است که مدت زمان زیاد گارانتی ‌آن یکی از دلایل این محبوبیت است. این شرکت موتور ساید کرکره را در هر ۲ مدل ups دار و بدون ups تولید می‌کند. البته مدل ۱۰۰۰ کیلوگرم آن فقط با ups تولید می‌شود.

کرکره برقی و درب اتوماتیک بابادر

✪ مشاوره و سفارش 09128818367✪

فروش و نصب انواع درب کرکره اتوماتیک و کرکره برقی با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت در تهران

موتور لیفت توربو

این مدل از موتورها جز ارزان‌ترین مدل‌های موتور ساید کرکره است و فقط دارای ۲ مدل ۶۰۰ کیلوگرمی و ۸۰۰ کیلوگرمی است البته دارای هر دو مدل upsدار و بدون ups نیز می‌باشد.

 

مزایای موتور کرکره برقی ساید:

 • بی‌صدا بودن
 • نداشتن محدودیت وزنی و پرقدرت بودن
 • هنگام خرید موتور تمامی متعلقات ضروری مانند برد، ریموت ها، صفحه پلیت و اندکپت یاتاقان داخل پکیج وجود دارد ( برخلاف موتور تیوبلار که این قطعات باید به صورت جداگانه خریداری شود)
 • وجود باتری بک آپ (در مدل ۲۴ ولتی)‌ که سایبان را در زمان قطعی برق می‌تواند چند مرتبه سایبان و کرکره را باز و بسته کند
 • این موتور به دلیل قرار گرفتن در قسمت خارجی سایبان و کرکره های برقی، در زمانی که دچار نقص و خرابی می‌شود برای تعمیر کرکره برقی نیازی به پایین آوردن کل سایبان و دمونتاژ کردن کرکره نیست
 • قابلیت استفاده برای مکان‌هایی با تردد بالابیرون از محور کرکره بودن این موتور باعث می‌شود تحت فشار کمتری قرار بگیرد و در نتیجه عمر بیشتری داشته باشد
 • دارای سیستم پاراشوت برای جلوگیری از سقوط کرکره در صورت نقص فنی

معایب موتور کرکره برقی ساید

قطعات کرکره برقی

آشنایی با قطعات و تجهیزات کرکره برقی

قطعات کرکره برقی | بابادر

بسته های مقرون به صرفه قیمت کرکره برقی در بابادر

 

بسته پایه بسته اقتصادی بسته پیشرفته
هر متر مربع کرکره برقی 370.000 440.000 530.000
موتور کرکره برقی 1.800.000 2.400.000 3.000.000

پک کامل کرکره برقی تنها با 4.800.000 تومان

فروش تابستانه کرکره برقی پارکینگی در بابادر با قیمت اقتصادی 4.800.000 به همراه تمامی امکانات و تخفیف ویژه در هزینه حمل و نصب در تهران. برای کسب اطلاعات دقیقتر از شرایط خرید کرکره برقی و پیش خرید پکیج های ویژه کرکره برقی بابادر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

09100483868 – 09128818367

قطعات و یراق آلات کرکره برقی

کرکره برقی مدرن که امروزه جای کرکره های قدیمی پردردسر را گرفته است از اجزا و قطعات مختلفی تشکیل شده است.  این به این معنی است که با حضور نسل جدید کرکره ها علی رغم رفع مشکلات کرکره های قدیمی،  مانند سروصدای زیاد و زحمت فراوان برای باز و بسته کردن آن، کرکره های برقی پیچیده تر شده و در نتیجه نصب، راه اندازی و تعمیر کرکره برقی نیاز به تجربه و دانش متخصصین مخصوص دارد.

کرکره برقی از دو بخش اصلی تیغه و موتور تشکیل می شود اما برای نصب کرکره برقی به لوازم دیگری نیز نیاز هست که در زیر به قطعات اصلی کرکره برقی اشاره می کنیم با خرید از فروشگاه بابادر ما قیمت کرکره برقی شما را تضمین می کنیم.  که هیچ شرکت دیگری قیمتی پایین تر از ما نخواهد داشت. همچنین تضمین می کنیم که کرکره اتوماتیک شما را با بهترین کیفیت نصب خواهیم کرد.

کرکره برقی و درب اتوماتیک بابادر

✪ مشاوره و سفارش 09128818367✪

فروش و نصب انواع درب کرکره اتوماتیک و کرکره برقی با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت در تهران

موتور کرکره برقی

موتور وسیله‌ای است که می‌تواند نیروی الکتریکی را به نیروی مکانیکی تبدیل کند و بدین‌صورت نیروی لازم برای حرکت و یا چرخش اجسام را تأمین نماید. موتور کرکره برقی هم دقیقا همین کار را انجام می‌دهد. این موتور نیروی برق را به نیروی مکانیکی تبدیل می‌کند و از طریق دیگر اجزایی که در درب اتوماتیک کرکره برقی وجود دارد تیغه‌های کرکره را به‌طرف بالا و پایین باز و بسته کند.

موتور کرکره سانترال

موتور کرکره سانترال یا مرکزی از دسته موتورهایی است که برای درب‌هایی با وزن متوسط مورداستفاده قرار می‌گیرد. علت نام‌گذاری این موتورها این است که در مرکز شفت کرکره نصب می‌شوند و به همین دلیل به آن‌ها موتور مرکزی یا سانترال میگویند. موتور سانترال برخلاف سایر موتورها دارای حرکت سریع و روانی است و مجهز به سیستم خلاص کن می‌باشد تا بتوان در مواقع قطعی برق از آن استفاده کرد؛ این موتور درواقع تنها موتور کرکره‌ای است که می‌توان آن را بر روی کرکره‌های قدیمی نیز نصب کرد. موتور سانترال برای درب هایی با وزن متوسط مناسب است.

موتور ساید

موتور ساید، چه از لحاظ ظاهری و چه از لحاظ کارایی با موتور توبلار  متفاوت است. موتورهای ساید کرکره برقی معمولا برای کرکره های برقی که دارای وزن زیاد و تردد در آنها زیاد می باشد مورد استفاده قرار میگرند. موتورهای ساید کرکره برقی دارای امنیت بالاتری است زیرا که در هنگام خرابی از سقوط تیغه کرکره برقی جلوگیری می کند و دیگر مشکل موتور توبلار را ندارد.

موتور ساید از آن دسته از قطعات کرکره برقی است که از آن برای درب های با وزن زیاد که رفت و آمد بالایی هم دارند استفاده می شود. موتوهای ساید از گران قیمت ترین و البته قدرتمندترین قطعات کرکره برقی هستند که قابلیت عملکرد بدون وجود برق را نیز دارند. البته باید در نظر داشت که سرعت موتور ساید چندان بالا نیست اما قدرت این موتور باعث شده که محبوبیت و کاربرد فراوانی داشته باشد.

موتور ساید داری یک منبع تغدیه UPS می باشد که این منبع محل ذخیره برق و منبع موتور در هنگام قطعی برق است. این موتور از قطعات کرکره برقی است که در بسیاری از مکان ها و فضاها قابل استفاده است و همین امر یکی از دلایل کاربرد بالای آن می باشد.

موتور توبلار

این مدل از موتورهای کرکره های برقی طرفداران زیادی در میان مشتریان کرکره برقی دارد. ویژگی های مثبت این نوع موتورها باعث شده است که اغلب انتخاب اول که به فکر نصب کرکره برقی برای منزل، محل کار یا مغازه خود هستند.

موتور توبلار یکی از قطعات کرکره برقی است که شبیه به یک لوله فلزی است و در داخل یک محور قرار می گیرد. این موتورها بر حسب وزن تیغه ای که می چرخانند تقسیم بندی می شوند و واحد سنجش آن نیز نیوتون متر می باشد. موتور توبلار از دسته قطعات کرکره برقی سبک محسوب می شود و در درب هایی به کار می رود که سبک بوده و تردد کمتری دارند.

رسیور

این دستگاه ارتباط بین ریموت و کرکره برقی را برقرار می کند.رسیور یکی از مهم ترین قطعات کرکره برقی به شمار می رود.

رسیور معمولا در بالای ریل نصب می شود. زمانی که دکمه ریموت کنترل عمل می کند، سیگنالی را برای رسیور می فرستند. وظیفه رسیور دریافت این سیگنال و انتقال آن به موتور برای باز یا بستن درب است. رسیور از قطعات کرکره برقی است که می تواند سیگنال را دریافت و تجزیه تحلیل کند و دستور لازم را به موتور بفرستد.

ریل

ریل ها در دو طرف کرکره برقی قرار می گیرند و انتهای هر دو طرف کرکره از داخل آن حرکت می کند و لبه های آن یا با مویی یا با پلاستیک پوشیده است تا از تولید سر و صدا جلوگیری شود.

انواع ریل کرکره برقی

ریل های آلومینیومی

همانطور که از نام آن مشخص است، جنس قطعه، آلومینیومی است و داخل فریم های فلزی 40*40 جای می گیرند.

ریل فولادی

نوع دیگری از ریل، ریل هایی از جنس فولادی هستند که که با ورق 2 میلی متری کار می شوند. یکی از دلایلی که ریل های فولادی کاربرد زیادی دارند، امنیت بالای آن هاست.

اندکپ

هرزگردی که همانطور که از اسمش پیداست در انتهای شفت (روبروی موتور) و در داخل آن قرار میگیرد.

اندکپ (end cap) از قطعات کرکره برقی است که به دو صورت پلاستیکی و فلزی تولید می شود. باید دقت کرد که استفاده از هر کدام، موتور خاص خود را نیاز دارد. از اندکپ پلاستیکی معمولا برای موتورهای توبلار استفاده می شود که خود بر دو نوع است:

اندکپ پلاستیک گرد:

دارای قطر 8 سانتی متر که با پایه ستاره ای شکل به صفحه پلیت متصل می شود.

اندکپ پلاستیکی هشت ضلعی:

قطر این اندکپ 6 سانتی متر است و به یاتاقان نیاز ندارد.

صفحه پلیت

صفحه های نگه دارنده شفت از هر دو طرف کرکره برقی قرار می گیرند و انتهای هر دو طرف کرکره از داخل آن حرکت می کند و لبه های آن یا با مویی یا با پلاستیک پوشیده است تا از تولید سر و صدا جلوگیری شود.

صفحه پلیت در دو قسمت بالای کرکره برقی قرار می گیرد و شفت بر آن عمود می شود. صفحه پلیت ها از آن دسته قطعات کرکره برقی هستند که در ابعاد با هم تفاوتی ندارند مگر اینکه دهانه بیش از حد معمول بزرگ باشد که در این صورت از یک سری صفحه پلیت هایی استفاده می شود که کمی از حد معمول بزرگتر هستند. از آنجا که کل بار کرکره برقی بر روی صفحه پلیت می باشد، مهم است که این صفحات مقاوم و محکم ساخته شوند.

صفحه پلیت ها در مدل های شیاردار و لبه دار در دسترس هستند که در مدل شیار دار به راحتی می توان پایه ها را بر روی آن تنظیم کرد و صفحه پلیت هایی که سنگین ترند و ضخامت بالاتری دارند، برای امنیت بیشتر موتور مناسبتر هستند.

لوله (شفت)

لوله ای که در قطر 8 و 11 ، دایره ای و 8 ضلعی می باشد و کرکره برقی به دور آن پیچیده می شود.

از دیگر قطعات کرکره برقی شفت یا لوله است؛ موتور کرکره برقی شفت را چرخانده و تیغه های کرکره دور تا دور آن رول می شوند. در میان قطعات کرکره برقی، از شفت های 4 اینچی با ضخامت 4 میلی متری استفاده می شود اما در درب های سایز بزرگ، شفت های بزرگتری نیز به کار می رود. جالب است بدانید که هرچه قطر شفت بیشتر باشد، در هنگام رول شدن درب، سر و صدای کمتری ایجاد خواهد شد.

قیمت قطعات کرکره برقی

قطعات کرکره برقی بر حسب کیفیت، برند، ابعاد و… می توانند قیمت های متفاوتی داشته باشند. برای آگاهی از قیمت هر کدام از این قطعات می توانید با مجموعه بابادُر تماس حاصل فرمایید. مجموعه مجرب بابادر با بیش از 15 سابقه در زمینه اتوماسیون و تولید درب اتوماتیک با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا، همواره از پیشتازان این صنعت بوده و هست.

شماره تماس : 09100483868 – 09128818367

کرکره برقی

تعمیر و دلایل خرابی کرکره برقی

بابادر ارائه دهنده خدمات تخصصی تعمیر و رفع خرابی کرکره برقی در تهران

دلایل خرابی کرکره برقی

بعد از گذشت مدت‌زمان زیادی که از کرکره برقی استفاده می‌کنید، احتمال خرابی و اخلال در کارکرد کرکره برقی نیز بالا می رود که با یافتن علت آن، مشکل بررسی و مرتفع می شود. با توجه به تجربیات و مشاهداتی که تا کنون به دست حاصل گشته است، می‌توان گفت که در خرابی کرکره برقی عوامل بسیاری دخیل می‌باشد.

درصورتی‌که با زدن ریموت، درب کرکره برقی باز نشود ابتدا باید ریموت را بررسی و از وصل بودن به برق مطمئن شوید، درصورتی ‌که ریموت مشکلی نداشته باشد ممکن است موتور کرکره برقی دچار خرابی شده باشد که باید تعمیر شود و در صورت کند کار کردن تیغه‌های کرکره، امکان شکستن تیغه‌های کرکره برقی وجود دارد که در این صورت باید تعویض شوند.

در واقع موتور کرکره برقی نیروی محرکه و نیروی بالا و پایین برنده ی کرکره ها هستند و با تبدیل الکتریسیته به نیروی مکانیکی کرکره بالا و پایین می کنند ، از مهم ترین و اصلی ترین دلایل خرابی کرکره برقی می تواند از بروز اشکال در موتور ان ناشی شود در صورت خرابی موتور توصیه می کنیم خودتان دست به کار نشوید و سریعا از متخصصان تعمیر موتور کرکره برقی تقاضای کمک نمایید.

موتور کرکره برقی حساس ترین بخش کرکره به شمار می رود و می بایست تعمیر ان را جدی گرفت چرا که بروز مشکل و یا خطا در ان می تواند امنیت فروشگاه ، اداره و یا منزلتان را به خطر بیاندازد ، این موتور ها دارای طول عمر بالایی هستند که نیاز به روغن کاری و یا نظافت ماهانه ندارند.

کرکره برقی و درب اتوماتیک بابادر

✪ مشاوره و سفارش 09128818367✪

فروش و نصب انواع درب کرکره اتوماتیک و کرکره برقی با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت در تهران

تعمیر تخصصی کرکره برقی

کرکره برقی نیز مانند هر وسیله فنی دیگری ممکن است به دلایل مختلف با اشکالات و خرابی هایی مواجه شود. آنچه که باید کاملا مورد توجه قرار بگیرد این است که تعمیرات تخصصی کرکره برقی یک کار کاملاً تخصصی است و به همین ترتیب در صورت بروز مشکل مانند هر کار کار دیگری باید به متخصصین این حوزه مراجعه کرد. شایع ترین مواردی که امکان دارد در کرکره برقی دچار مشکل شوند و نیاز به تعمیرات داشته باشند، موتور کرکره برقی، تیغه کرکره برقی، شفت، رسیور و فتوسل و… می‌باشد. با شناسایی قطعه مشکل‌دار و خرابی احتمالی می‌توان به‌راحتی کار تعمیر و یا تعویض آن را انجام داد.

درب کرکره برقی از مهم‌ترین اجزا تشکیل‌دهنده کرکره است که در انواع مختلف موجود است. هرکدام از تیغه‌های درب کرکره متشکل از جنس‌ و مواد مختلفی می‌باشند و تبعا از نظر شکل ظاهری نیز با یکدیگر تفاوت دارند. در تعمیر درب کرکره برقی باید دقت شود که تیغه کرکره از چه جنسی است و اینکه موتور کرکره برقی از کدام مدل است. همه این کارها نیازمند تخصص و دانش کسانی است که در این زمینه دارای تجربه و دانش لازم هستند؛ به طوری که بتوانند مشکل اصلی کرکره برقی را تشخیص داده و اقدام به تعمیر آن نمایند.

امکان دارد عملکرد کرکره برقی به دلایل زیر با مشکل مواجه شود:

 • تمام شدن باتری کنترل فرستنده کرکره برقی.
 • خرابی سنسور چشمی درب کرکره برقی.
 • مسیر قرارگیری کرکره برقی به‌خوبی تراز نشده است.
 • وجود مشکل در فرستنده کرکره
 • چیزی مسیر کرکره برقی را مسدود کرده باشد.
 • فنر کرکره برقی شکسته باشد.
 • حد مجاز پایین آمدن درب به‌درستی برای کرکره برقی تنظیم‌نشده است.
 • قطع برق کرکره برقی (به عبارتی پریدن فیوز کرکره برقی).

متخصصین بابادر، با تشخیص هر یک از علت های فوق یا علل دیگر، به رفع مشکل به وجود آمده می پردازند و در زمینه نگه داری از کرکره برقی دستورالعمل های لازم را به مشتریان ارائه خواهند داد

درب اتوماتیک کرکره ای

کرکره برقی چیست و چه کاربردی دارد ؟

شرکت بابادر ارائه دهنده خدمات فروش و نصب کرکره برقی و کرکره اتوماتیک در تهران | کرکره برقی چیست ؟

کرکره برقی

در گذشته نه چندان دور در خیابان های شهر شاهد کرکره های دستی مغازه ها بودیم. کرکره دستی به ابن دلیل که از آهن ساخته می شد به مرور زمان ظاهر زیبای خود را در برابر وزش باد و باران از دست می داد و نیاز به رنگ آمیزی مجدد داشت. به همین ترتیب نصب و راه اندازی کرکره برقی جایگزین کرکره سنتی شد.

یکی از انواع درب اتوماتیک، کرکره برقی می باشد. امروزه استفاده از کرکره برقی و کرکره اتوماتیک بسیار رایج است و در بسیاری از مکان ها مانند سر در مغازه ها، مراکز تجاری، درب پارکینگ و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد. با توجه به این که امکان چاپ تبلیغات بر روی کرکره برقی وجود دارد؛ در نتیجه زمانی که مغازه شما بسته باشد وسیله تبلیغاتی بسیار مناسبی خواهد بود.

کرکره برقی چیست ؟

کرکره برقی با استفاده از موتور به طور عمودی بالا و پایین می رود. موتور کرکره برقی را می توان به منبع برق سیمی و یا در صورت امکان تهیه سامانه تامین انرژی سولار و به منظور صرفه جویی در مصرف انرژی به انرژی خورشیدی وصل نمود. در حقیقت کرکره برقی شکلی مدرن از کرکره دستی است. استفاده از کرکره برقی مکان مورد نظر شما را از سرقت و صدمات دیگر به طور کامل ایمن می کند و همچنین نسبت به سایر درب های اتوماتیک و شیشه ای زمان باز و بسته شدن کرکره برقی بسیار بالا است.

کرکره برقی و درب اتوماتیک بابادر

✪ مشاوره و سفارش 09128818367✪

فروش و نصب انواع درب کرکره اتوماتیک و کرکره برقی با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت در تهران

ویژگی های کرکره برقی

جنس کرکره برقی

کرکره برقی از جنس آلومینیوم ساخته شده و به دلیل کاربری مناسب و آسان و رنگ آمیزی مختلف توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. با نصب کرکره برقی در پنجره و درب منزلتان می توانید باز و بسته شدن آن را مدیریت نمایید. به همین دلیل استفاده از آن در فضاهای داخلی می تواند بسیار مهم باشد.
اهرم و لوازم الکترونیکی به کار رفته در کرکره برقی قابلیت برنامه نویسی و انجام تنظیمات اختصاصی را دارند. می توان اهرم و لوازم الکترونیکی را به گونه ای تنظیم کرد که در یک زمان خاص باز و بسته شده و امکان کنترل از راه دور را نیز داشته باشد.

اجزای تشکیل دهنده کرکره برقی

 • تیغه کرکره برقی
 • محفظه کرکره برقی
 • رول کرکره برقی
 • ریل کرکره برقی
 • ریموت کرکره برقی
 • کنترل پنل کرکره برقی

چرا کرکره برقی طرفداران زیادی دارد

 • زیبایی و تنوع
 • تعمیر آسان
 • بدون نیاز به قفل آویز
 • دارای امنیت بالا و ضد سرقت
 • دارای رنگ های متنوع و بشاش
 • قابل استفاده در هر نوع آب و هوا و اقلیمی
 • دارای طول عمر بیشتری می باشد
 • داشتن ریموت کنترل
 • دارای استحکام و خواص ضد زنگ
 • کاهش آلودگی صوتی
 • کاربری آسان
 • فضای کمی را اشغال می کند
 • به قفل الکترومکانیکی مجهز است
 • قابل استفاده در ابعاد مختلف
 • دارای قابلیت شستشو